Friday, March 5

OMG<<पछिल्लो २४ घण्टामा कोरोनाबाट ८ जनाको मृ'त्यु

August 12, 2020 153

पछिल्लो २४ घण्टामा कोरोनाबाट ८ जनाको मृ’त्यु भएको छ। स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा गरिएको पिसिआर परीक्षणका क्रममा मृ’तक ८ जनामा कोरोना पुष्टि भएको हो। यीसहित हालसम्म कोरोनाबाट मृ’त्यु हुनेको संख्या ९१ पुगेको छ।

पछिल्लो समय ह्याम्स अस्पताल धुम्बाराहीमा उपचाररत् धादिङका ३२ वर्षीय कोरोना संक्रमित पुरूषको मृ’त्यु भएको छ।जनकपुरका एक ७१ वर्षीय पुरुषको मेडिसिटी अस्पतालमा मृ’त्यु भएको छ। धनुषाकै ३१ वर्षीया एक महिलाको पाटन अस्पतालमा उपचारका क्रममा मृ’त्यु भएको छ।

सप्तरी घर भएका र राजविराज बस्दै आएका ७२ वर्षीय एक पुरुषको मृ’त्यु भएको छ।मोरङका ५५ वर्षीय पुरुषको बिपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा उपचारका क्रममा मृ’त्यु भएको छ।कपिलबस्तु तौलिहवाका ४२ वर्षीय पुरुषको बुटवल कोरोना अस्पतालमा मृ’त्यु भएको छ। बारा कलैयाका ७५ वर्षीय पुरुषको किस्ट अस्पतालमा उपचारका क्रममा मृ’त्यु भएको मन्त्रालयले जनाएको छ।

काठमाडौं टेकु निवासी ७८ वर्षीया एक महिलाको किस्ट मेडिकल कलेज शिक्षण अस्पतालमा मृ’त्यु भएको छ। मृ’तकमध्ये कतिपय दम, मधुमेह, उच्च रक्तचापजस्ता रोगबाट ग्रसित थिए।पछिल्लो २४ घण्टामा ४ सय ८४ जना कोरोनाका संक्रमित थपिएका छन् भने ६४ जना निको भएर घर फर्किएका छन्।

प्रतिकृया दिनुहोस्