Thursday, March 4

कार्टुन भि’त्र ब’च्चा भेट्ने आमाको द’र्दनाक काहानी, छिमेकिले य’स्तो सम्म गर्छन् (भिडियो)

August 1, 2020 237

यतिबेला विश्व कोरोनाको मारमा भएतापनी बिस्तारइ जानजीवन सामान्य हुँदैछ । सामान्य जनजीवन संगै अ’पराधी’क घ’टना निक्कै देखिन थालिसकेको छ ।न पा’प धर्मको ख्याल छ, न आफ्नो जीवनका विगत सम्झिएर पी’डा बोध गर्छन । हालै काठमाण्डौंमा यस्तै घ’टना घट्यो ।

केही दिन अघी धेरैलाई सोच्न वाध्य एउटा घ’टना घ’ट्यो । त्यो हो कपन आकाशेधाराको । झा’डीमा, टेस्टी बि’स्कुटको बाकसमा कपडामा बे’रिएको अवस्थामा भे’टिएकी बालिकालाई अहिले आमा बनेर पुष्पा अधिकारीले हे’रचाह गरिरहेकी छिन् ।

यति सुन्दर अनि नि’र्दोष बच्चालाई यो बर्षायामको समयमा त्यसरी छा’डेर जाने आमा क
ति नि’र्दयी होलिन् ? त्यसरी फा’ल्नु नै थियो भने यी नाबालिकालाई संसारमा जन्म नै किन दिईन् होला ? हेरै बच्चा भेट्ने आमाको काहानी :

प्रतिकृया दिनुहोस्