Wednesday, March 3

भारतीय चर्चित मिडियाले गर्यो नेपाली नायिकाको चर्चा, तर शेयर गर्यो उल्टो तस्बिर

July 22, 2020 232

भारतको चर्चित मिडिया एबीपी न्यूजले नेपालका चर्चित पाँच हिरोइन भन्दै समाचार छापेको छ । तर उसले हिरोइन नचिनेर उल्टो तस्बिर छापेको छ । जहाँ प्रियंका कार्कीलाई केकी अधिकारी तस्वीरसहित भन्दै समाचार प्रकाशन गरेको देख्न सकिन्छ ।

भारतको राष्ट्रिय स्तरको मिडियाले गरेको यस्तो गल्तीका बारेमा केहि समयदेखि चर्चा चलिरहेको छ । एबीपी न्यूजले प्रकाशन गरेको समाचारमा नेपाली हिरोइनहरु निकै सुन्दर भएको उल्लेख गर्दै ५ जना हिरोइनको चर्चासहित ५ तस्वीर शेयर गरेको छ। जसमा ३ जना हिरोइनको मात्र फोटो सही भने बाँकी २ जनाको तस्वीरमा गल्ति गरेको छ ।

एक तस्वीरमा सृष्टि श्रेष्ठ भनेर पूर्व मिस नेपाल प्रिती सिटौलाको तस्वीर पोस्ट गरेको छ भने अर्कोमा केकी अधिकारी भनेर नायिका प्रियंका कार्कीको तस्वीर पोस्ट गरेको छ। बाँकी ३ जना साम्राज्ञी राज्यलक्ष्मी शाह, जसिता गुरुङ र नम्रता श्रेष्ठको तस्वीर भने सही रूपमा शेयर गरेको छ ।

हेर्नुहोस् त्रृटी

प्रतिकृया दिनुहोस्