Sunday, March 7

भर्खरै आयो यस्तो दुखद खबर हेर्नुहोस। सेयर गरौ

July 19, 2020 748

कास्की। ब’लात्का’रको आरोपमा सशस्त्र प्रहरी बल हुल तथा दङ्गा व्यवस्थापन शिक्षालय लामापाटनका प्रमुख एवं प्रहरी वरिष्ठ उपरीक्षक (एसएसपी) राजेन्द्रकुमार अधिकारी प’क्राउ परेका छन्।

बुधबार दिउँसो २ः३० बजे कास्की प्रहरीको कन्ट्रोल रुममा एक महिलाले आफूमाथि ब’लात्का’र सम्बन्धमा मौखिक उजु’री गरेकी थिइन्। कास्की प्रहरी प्रवक्ता एवं प्रहरी नायब उपरीक्षक सुवास हमालले कन्ट्रोल रुममा घट’नाको बारेमा जानकारी आए लगत्तै कास्की प्रहरी परिचालन भएर अधिकारीलाई प’क्राउ गरेको जानकारी दिए।

नायब उपरीक्षक हमालका अनुसार अधिकारीलाई लामापाटन तालीम केन्द्र परिसरबाटै प’क्राउ गरिएको हो। चितवनकी अन्दाजी ३० वर्षीय महिलालाई अधिकारीले आफ्नै क्वाटरमा खाना खान बोलाएको र उक्त हर्कत गरेको हुनसक्ने प्रारम्भिक बयानबाट देखिएको छ।

ब’लात्का’र आ’रोपमा प’क्राउ परेका अधिकारी मङ्गलबार मात्र प्रहरी प्रधान कार्यालय कार्य तथा सीमा सुरक्षा विभागमा सरुवा भएका थिए। साउन १ गते तोकिएको ठाउँमा हाजिर हुनु एक दिन अघि ब’लात्का’र जस्तो जघ’न्य अ’परा’धमा उनी मुछिएका छन्।

उक्त घट’नामा महिलाले लिखित जाहेरी दिएको घटनाको बारेमा अनुसन्धान भइरहेको प्रवक्ता हमालले जानकारी दिए। रासस

प्रतिकृया दिनुहोस्