Sunday, January 24

गुरुजीले प्रेममा खाए धोका, एक बर्षदेखिकी प्रेमिका केटा भएको खुल्यो, जान्नुहोस् रहस्य !

January 6, 2021 55

काठमाडौं । प्रेममा धोका एकदम सामान्यजस्तै भएको छ । यस्तै, गुरुजीलाई प्रेममा धोका दिइएको छ । प्रेमिका भएपछि नजिकैको गाउँका एक युवक, जो एक बर्षसम्म फोनमा कुरा गर्थे, रोमान्टिक जीवन भएको थियो । एक बर्ष देखि नाटक चलिरहेको थियो । हरेक दिन घण्टौं कुरा गर्थ्यो र सँगै मर्ने सँगै बाँच्ने कसम पनि खाने गर्थे ।

पर्दा जब खुल्यो, त्यहाँ खैलाबैला मच्चियो । सत्य कुराको खुलासा भएपछि हात हालाहालसम्मको अवस्था सिर्जना भएको थियो । विवाद यतिसम्म बढ्यो कि यो कुरा प्रहरीमा पुग्यो र दुबै पक्षबीच सम्झौता गरेपछि चुपचाप घर आएका हुन् ।

यो घटना भारत, उत्तर प्रदेशको अमरोहा जिल्लाको अजीमनगर प्रहरी चौकी क्षेत्रका दुई गाउँमा सम्बन्धित छ । त्यहाँका एक युवक वर्ष अघिदेखि बासिन्दा छिमेकी गाउँका एक निजी शिक्षकसँग युवतीको रूपमा कुरा गर्दै आएका थिए । महिनौंसम्म कुरा गरिसकेपछि गुरुजीले पनि आफ्नो मन दिए । बिस्तारै, दुबैमा प्रेम प्रकरण शुरू भयो ।

यस समयमा उनीहरू दुबै दिन मायाको बारेमा कुरा गर्थे र एक अर्कासँगै बाँच्ने र मर्ने शपथ खान्थे । गुरुजीले फोनमा रिचार्ज गर्न पनि सुरु गरेका थिए । धेरै चोटि, किनमेलका लागि पनि, पैसा उनको खातामा हाल्न थालेका थिए ।

शुक्रबार दिउँसो आरोपी युवकले गुरुजीलाई बोलाए र भने कि केही समय पछि म तिम्रो गाउँ आउँदैछु । गुरुजी पनि भेट्न आत्तुर भएर उल्लेखित ठाउँमा पुगेका थिए । घटनास्थलमा फोन गरेपछि आरोपी युवक केटीको आवाजमा कुरा गरिरहेको उखु बारी क्षेत्रबाट बाहिर निस्के । त्यो दृश्य देखेर गुरुजीको होश उड्यो र हलचल उत्पन्न भयो ।

यस समयमा दुबै पक्षको विवाद बढ्दै गयो । त्यहाँ दुवै पक्षका समर्थकहरू पनि आएका थिए । घटनास्थलमा आएको प्रहरीले उक्त मामलालाई शान्त गर्यो र दुबै पक्षलाई चौकीमा बोलायो । गाउँ प्रमुख इत्यादि सम्झौताका लागि प्रहरी चौकी पुगे र प्रहरीलाई कुनै कारवाही नगर्न अनुरोध गरेका थिए ।

सम्झौता पछि दुबै पक्ष उनीहरूको घर गए अनी यो कुरा त्यस क्षेत्रमा छलफलको विषय भयो । प्रमुख अजिमनगर रविन्द्र कुमारले दुई युवकबीच फोनमा कुरा गरेकोमा विवाद भएको बताए । गाउँका केही सम्मानित मानिसहरू आइपुगे र उनीहरू दुबै पक्षहरूमा बसेर कुरा मिलाएका हुन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्