Sunday, January 24

प्रधानमन्त्री नै राजधानीकी एक यौ नकर्मी महिलासँग सु’त्न गएको सनसनीपूूर्ण खुलासा

October 19, 2020 213

बेलायत,प्रधानमन्त्री देश चलाउने पदीय जिम्मेवारी बोकेको मानिस हो । त्यो पदका थुप्रै सीमा हुन्छन् । गैरकानुनी बस्तुको उपभोग र संरक्षण दिन पनि पाइदैन् । तर, यहाँ अ वैध यौ नधन्दा चलाउने एक यौ नकर्मी महिलाको काखमा सु त्न प्रधानमन्त्री समेत जाने गरेको खुलासा भएको छ ।बेलायतको राजधानी लण्डनकी एक यौ नकर्मी महिलाले सनसनीपूूर्ण खुलासा गरेकी छिन् । मसाज पार्लरको नाममा राजधानी लण्डनमा २० वर्षदेखि यौ नध’न्दा चलाउँदै आएकी ४२ वर्षीय माइरा लिं ग फोर्बले देशका प्रधानमन्त्री समेत यौ नसम्प र्कको स न्तुष्टि लिन आफूसँग सुतेको खुलासा गरेकी हुन् ।

उनका अनुसार बेलायतका पाँच वटा प्रधानमन्त्रीले उनीसँग शा रीरिक सम्पर्क राखेका छन् । बेलायतमा उनी चर्चित व्युटिसियन मानिन्छिन् । तर, प्रहरीले छापा हान्दा उनको मसाज पार्लरमा यौ नधन्दा हुने र’हस्य २० वर्षपछि खुलेको हो । प्रहरीको सोधपुछमा माइराले बेलायतका प्रतिष्ठित व्यक्तित्वहरुसँग शा रीरिक सम्पर्क राख्दै आएको बताएकी छिन् । यूकेका पूर्व प्रधानमन्त्री एडवर्ड हीथले पनि उनीसँग शा रीरिक सम्पर्क राखेको खुलासा भएको छ । प्रधानमन्त्री एडवर्ड पदमा भएकै बेलादेखि उनका खास ग्राहक हुन् ।

यौ नधन्दा चलाएको भन्दै माइरावि रु’द्ध २०१४ मा एउटा उ’जुरी परेको थियो । जसमा माइराले कलिला बच्चाहरुलाई यो ध न्दामा लगाएको आ रोप लगाइयो । तर, माइराले अर्कै खुलासा गरिन् । माइराले भनिन्-‘पूर्व प्रधानमन्त्री उनको काखमा सु’त्न अधिकांश समय आउथे र उनी खास ग्राहक थिए ।

’उनले देशकै प्रधानमन्त्रीको सहयोगमा यौ नध’न्दा सञ्चालन गर्दै आएको पनि खुलासा भएको छ । यो बीचमा उनी दुई पटक जे ल परिसकेकी थिईन् । तर, उनलाई प्रधानमन्त्रीले नै बचाएका थिए । अहिले माइरा प्रहरीको हि रासतमा छिन् । उनको मु द्दामा २० दिनपछि उच्च अदालतले फैसला गर्दैछ । बेलायतमा वे श्यावृ’ति ध’न्दा गर्न बन्देज छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्